Умови вступу до нашого навчального закладу:

До навчального закладу зараховуються діти сьомого року життя (з огляду на індивідуальні особливості кожної конкретної дитини), в групи дошкільного виховання –віком 3,5-6 років, після співбесіди та ознайомлення з документами дитини.

Важливе значення має свідомий та добровільний вибір батьками навчального закладу вальдорфського спрямування, що зазначаються ними у письмовій заяві. Зарахування дітей здійснюється наказом адміністрації навчального закладу на підставі висновків Приймальної комісії та заяви батьків або осіб, які їх замінюють.

Приймальна комісія формується Педагогічною колегією школи та адміністративно-педагогічною колегією навчального закладу. До складу Приймальної комісії входять шкільний лікар, психолог, представники від педагогів та адміністративно-педагогічного кола.

(Статут КЗО «Навчально-виховний комплекс «Вальдорфська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Дніпровської міської ради, розділ ІІ Організація навчально-виховного процесу. П. 2.5, 2.6).

Порядок подачі електронних заяв на зарахування дитини до першого класу 2022/2023 навчального року

Вальдорфський НВК продовжує роботу в умовах карантину і зараз ми починаємо готуватись до онлайн-прийому документів для зарахування до першого класу 2022/2023 навчального року.

Ви можете надіслати скан-копію заяви на зарахування дитини першого класу 2022/2023 навчального року на електронну адресу val@dhp.dniprorada.gov.ua чи подати заяву через електронний сервіс " Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти ".

Перелік документів, що додаються до заяви на зарахування:

1. копія свідоцтва про народження дитини;2. оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о. Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду; (відповідно до Наказу МОЗ № 682 від 16.08.2010 року;Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів;, листа МОЗ № 111-01/89 від 29 березня 2018 року;Щодо медичнихдовідок для відвідання закладів освіти;)3. Копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).Для підтвердження інформації про місце проживання дитинизгідно ПостановиКабінету Міністрів України від 19.09.2018 №806 "Провнесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684" надається один з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву).

Кiлькiсть переглядiв: 3579