Повернутися до звичайного режиму

/Files/photogallery/Загальношкільне фото.jpg

Ласкаво просимо !

Ми щиро вітаємо вас на офіційному сайті нашого

навчального закладу !


«Велично – святковою, вселенською подією» називає Рудольф Штайнер відкриття першої вальдорфської школи в 1919 році у м. Штутгард (Німеччина) ( «Загальне людинознавство», ). Адже справді не можливо переоцінити значимість місії, завдань, яким мали намір слідувати вчителі – батьки – ентузіасти того часу щодо розвитку людства вцілому шляхом оновлення поглядів, принципів, методичних підходів в освіті та вихованні дітей.


Педагогічна мета, яка була понад 100 років тому (у 2019 – му році світова спільнота вальдорфських ініціатив та шкіл святкувала 100-річча вальдорфського освітнього руху) поставлена перед вчителями, звучить сьогодні ще з більш інтенсивною актуальністю :


Приймай дитину з благоговінням,
виховуй з любов’ю,
відпускай вільною
Рудольф Штайнер

Імпульси нових підходів до навчання та виховання дітей, вальдорфська педагогіка, що грунтуються на антропософському світогляді, стали джерелом натхнення для заснування нашої школи, яка була відкрита у місті Дніпро в 1995 році (розпорядження голови обласної державної адміністрації №57-р від 26 грудня 1995 р. «Про створення обласної Дніпропетровської школи вільного розвитку дитини (вальдорфської)» в м. Дніпропетровську)


В 2015 році ми відсвяткували 20-річний ювілей


За 25 років із невеликої школи, яка виникла з ініціативи батьків та вчителів, сформувався Вальдорфський НВК м. Дніпро. У школі навчаються понад 330 учнів у 1 – 11 класах та 50 дітей в дитячому садку.


В листопаді 2016 року, згідно рішення сесії Дніпровської міської ради навчальний заклад перейменовано у комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс «Вальдорфська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Дніпровської міської ради та затверджено новий Статут навчального закладу.


Вальдорфська школа м. Дніпра володіє правом користування іменем «Вальдорф», що надається міжнародною організацією Гаагське коло та Асоціацією вільних вальдорфських шкіл (Право використання імені "Вальдорф" ; Українською) як навчальний заклад, що прагне в процесі організації навчально-виховного процесу реалізовувати основні засади вальдорфської педагогіки та рекомендації Рудольфа Штайнера щодо навчальних планів та програм.


Наша школа, як і будь – яка інша вальдорфська школа або дитячий садок, є частиною світового вальдорфського руху і має можливість співпрацювати з іншими закладами на регіональному, національному та міжнародному рівнях.

"Відкритий бюджет"

/Files/images/dnz-reg.png

/Files/images/ya_mayu_pravo/pravo.jpg

/Files/images/25151948_927840930704768_1941532474455904102_n.png

/Files/images/dnubanner_big.png

Дякуємо School Champion за наш сайт!

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
рейтинг0
відповіді1
перегляди205
рейтинг0
відповіді1
перегляди215
рейтинг0
відповіді1
перегляди140
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.