Всі програми навчально-виховного комплексу мають гриф Міністрества освіти та науки України

Навчальні програми для Вальдорфських шкіл та дошкільних установ

Комплексна альтернативна освітня програма для дошкільних навчальних закладів, що працюють за вальдорфською педагогікою "Стежина"

У збірці представлена альтернативна програма зорієнтована на розвиток дитини. Охоплює педагогічну роботу від 3,5 до 6(7) років. Розроблена відповідно до положень Базового компоненту дошкільної освіти.

/Files/images/programi/1461753820.jpg

"Програми для вальдорфських шкіл / 1-4 класи"

У збірці представлено комплекс навчальних програм 1-4 класів для вальдорфських шкіл України. Запропоновані програми розроблені авторським колективом працюючих учителів на основі принципів вальдорфської педагогіки з урахуванням вимог Державного стандарту початкової загальної освіти та опрабовані в ході експерименту "Розвиток вальдорфської педагогіки в Україні".

/Files/images/programi/3245.jpg

/Files/images/програми 1-2 клас.jpg

"Програми для вальдорфських шкіл / 1-9 класи"

"Програми для вальдорфських шкіл / 10-11 класи"

Навчальні програми для 1-9, 10-11 класів вальдорфських шкіл України розроблені на основі глибокого аналізу науково-педагогічної літератури, сучасних стандартів освіти, досвіду роботи вчителів Європи, Росії та України. Їх зміст відповідає державним вимогам до освітніх програм з урахованням національного, регіонального та культурного аспектів.

/Files/images/programi/3246.jpg /Files/images/programi/3247.jpg

/Files/images/12345672.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 926