Ми пам'ятаєм...

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.
Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.
В. Симоненко

День Пам’яті і примирення, День перемоги для всіх – особливі дні. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

/Files/images/9tr/85478419 (1).jpg/Files/images/9tr/db8bfdd4ef857d2e18426561220284b4.jpg

Напередодні Дня перемоги в нашому освітньому закладі проходить низка традиційних патріотичних заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом, а саме:

  • Головний урок розпочався з хвилини мовчання, метою якої було вшанування пам’яті загиблих воїнів у Другій світовій війні;
  • Уроки пам’яті в 1-11 класах під гаслом: «Українська Друга Світова» за матеріалами сайту Українського інституту національної пам’яті;
  • Тематичні виховні години для учнів 1-11 класів: «1939-1945. Ніколи знову!»;
  • Виставки в шкільній бібліотеці: «Жіночі обличчя Другої світової війни»
  • Виставка у фойє закладу «Щоб пам’ятали…»
  • Учні 7-10 класів приймали участь в щорічній міській легкоатлетичній естафеті на Фестивальному причалі

/Files/images/9tr/DSC_0793.JPG

Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона - запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Кiлькiсть переглядiв: 245